«  Листопад 2017  »

Новини

Яка чудова пора року – весна! І саме на час оновлення природи, на радісну весняну пору припадає найвеличніше й одне з найдавніших християнських свят – Великдень, або Пасха, що супроводжується традиційними урочистостями та обрядами. Гагілки, заклички, примовки – це те велике багатство, яке наші пращури залишили нам у спадок і який залюбки вивчають та виконують діти. Ось і в нашому садочку 18 квітня діти з радістю зустрічали Весну-красну та святкували світлий Великдень.

В нашому садочку 31.03.2017 відбулася атестація педагогічних працівників. Педагоги презентували досвіди своєї роботи за темами: «Розвиток мовленнєвої компетенції дошкільника засобами дидактичних ігор і вправ», Формування у дітей цілісних уявлень та системи знань про космос», «Природа як засіб естетичного виховання дошкільників», "Екологічне виховання". Вітаємо Ожеледу К.Г., яка підтвердила 11 тарифний разряд, Павлову Л.В., яка отримала I категорію, Шик О.М. та Силінську Н.І. з підтвердженням I категорії та отриманням звання старший вихователь!!!! Наші працівники – найкращі!

6-7.03.2017 р. відбулося свято мами та весни в усіх вікових групах. Батьки та діти приймали активну участь: співали пісні, танцювали таночки, виконували сценки, гралися в ігри та отримали справжній святковий настрій, а матусі – подарунки від своєї малечі.

Slide 1 Slide 2

27.02.2017 р. щорічний фестиваль «У серці кожної людини живе любов до України», який відбувся на базі НВК «Дзвіночок», гостинно запросив дітлахів всіх дошкільних навчальних закладів міста. Шквал позитивних емоцій та вражень викликав виступ юних артистів – дітей старшої групи нашого садочка. Малята співали пісні, розповідали вірші про Батьківщину, і, звичайно, не обійшлося без запальних таночків.

15.02.2017 р. у садочку для дітей старшої та середньої груп пройшло свято Стрітення. У народі це свято вважають часом зустрічі Зими і Весни. У цей день святять воду і «громничні» свічки, їх ставлять перед образами, щоб уберегти людей і худобу від грому. Стрітенською водою лікують хворих, кроплять і напувають худобу, бджіл, щоб велися. У нашому закладі розвага пройшла весело, цікаві естафети, конкурси, пісні та таночки дуже сподобалися дітям.

Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6 Slide 7 Slide 8 Slide 9

28-29.12.2016 р. в ДНЗ «8 Березня» пройшли новорічні ранки. Скільки веселощів та сміху лунало в цей час! Батьки милувалися своїми маленькими принцесами, сніжинками, феями, сніговиками, піратами та іншими казковими героями, а діти з гордістю демонстрували свої наряди та таланти. Не обійшлося на святі без сюрпризів від Діда Мороза та Снігуроньки.

19.12.2016 р. традиційно відбулося свято Миколая «Святий Миколаю, прийди до нас з раю» для дітей нашого садочка за участі вихованців ЗОШ І-ІІ ст. №2 На цей раз юні артисти показали дуже цікаву виставу, а малята, в свою чергу, розповідали вірші, співали пісні про святого Миколая. Ми дуже вдячні Рушаковій К.Г. за високий рівень підготовки вистави, гарні костюми та святковий настрій, який подарували учні школи маленьким дітлахам.

З 05.12.2016 по 09.12.2016 р. проведений тиждень правового виховання відповідно до наказу відділу освіти «Про проведення всеукраїнського тижня права». З батьками та вихователями проводилися консультації, дискусії, тренінгові заняття, анкетування для батьків, з дітьми – бесіди, заняття, вечір розваг «Крижана та луб’яна» та оформлені  інформаційні куточки для батьків.

На виконання спільного листа Управління ДСНС в Чернігівській області та Управління освіти і науки, наказу відділу освіти, молоді та спорту «Про проведення тижня знань з основ життєдіяльності» з 17 по 21 жовтня було проведено тиждень знань з охорони життєдіяльності. Проведено роботу з дітьми і батьками на закріплення знань з тем «Азбука автомобільних доріг», «Школа екстремальних ситуацій» та ін., а також консультації для батьків, бесіди, тематичний тренінг з евакуації дітей та працівників з дошкільного навчального закладу.На виконання спільного листа Управління ДСНС в Чернігівській області та Управління освіти і науки, наказу відділу освіти, молоді та спорту «Про проведення тижня знань з основ життєдіяльності» з 17 по 21 жовтня було проведено тиждень знань з охорони життєдіяльності. Проведено роботу з дітьми і батьками на закріплення знань з тем «Азбука автомобільних доріг», «Школа екстремальних ситуацій» та ін., а також консультації для батьків, бесіди, тематичний тренінг з евакуації дітей та працівників з дошкільного навчального закладу.

Slide 1 Slide 2

В ДНЗ «8 Березня» планово пройшли осінні свята: «На гостини до Ау» (молодші групи), «Як діти Осінь будили» (середня група), «Як діти Осінь шукали» (старша група). Із великим задоволенням, разом з різними казковими персонажами, діти весело подорожували, виконували різні завдання, змагалися, грали в ігри, співали та танцювали.

Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6 Slide 7

21.10.2016

Музично-спортивне свято «Козацькому роду нема переводу»  відбулося для дітей старшої групи та батьків.
Патріотичне виховання є пріоритетним та актуальним в умовах сьогодення в нашому дошкільному закладі. Діти багато дізналися про наше минуле, традиції та героїчні подвиги козаків.
Вдало підібраний музичний супровід, пісні, спортивні естафети та ігри сприяли піднесенню емоційного настрою, вправлянні в спритності та пізнанні козацького вишколу.
Провели свято вихователі старшої групи Силінська Н.І. та Павлова Л.В.

Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6 Slide 7 Slide 8 Slide 9 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1

01.09.2016

Вітаємо всіх з Днем знань!

В нашому садочку на це свято зійшлися всі педагоги, діти та батьки. Завідувач закладу Овчинник О.А. урочисто привітала присутніх зі святом, а музичний керівник Бурбеза І.В. підготувала для малюків веселу та чарівну подорож до країни Знань. Багато перепонів зустрілося на шляху, але діти разом з вихователями їх всі вдало подолали. Закінчилося свято веселою дискотекою.