Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Мини-чат
ОК
Друзі сайтуСтатистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Консультації для педагогів

Базовий компонент дошкільної освіти про трудове виховання

Базовий компонент дошкільної освіти як державний освітній стандарт спрямовує педагогів на цілісний загальний розвиток дитини, акцентує їхню увагу на забезпеченні фізичного, психічного та морально-духовного здоров’я, розвитку особистісних цінностей як своєрідного внутрішнього стрижня, ціннісної етичної орієнтації з формування навичок практичного життя, емоційної сприйнятливості та сприяння розвитку індивідуальності дитини відповідно до її вікових можливостей на основі компетентнісного підходу.

Читати далі...

Музика розвиває

Сучасні діти перенасичені iнформацiєю. Надмірно емоційне спілкування з однолітками, розмови дорослих вдома, телевiзiйна реклама, комп’ютернi ігри  – полiфонiя цих подразникiв обумовлює нервовість, неспокій дітей, погіршує продуктивнiсть iхньої дiяльностi. Дiєвим засобом подолання дитячих неврозів та пiдтримки нормального психосоматичного стану дітей можуть стати спецiальнi музично-релаксацiйнi заняття.

Читати далі...

Права дитини

Нині зростає актуальність проблеми «Цивільно-правових знань дорослих і дітей». Серед функцій, які виконує ДНЗ в системі народного утворення, велике місце повинне займати виховання основ правової свідомості дошкільного віку, формування у дітей елементарних уявлень про свої права і свободи; формування розвитку, поваги і терпимості до інших людей і їх прав. Дитина приходить в цей світ безпорадною і беззахисною. Його життя, здоров'я майбутнє, цілком залежать від світу на Землі, від батьків, від дій інших дорослих людей. Дитина вірить в їх любов і добре відношення і дуже сподівається на їх захист. Дошкільнята тільки починають освоювати ази морально-правової культури.

Читати далі...