Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Мини-чат
ОК
Друзі сайтуСтатистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Консультації для батьків

Як підготувати дитину до свята, щоб вона отримала від нього радість

    Шановні батьки, підготовка дитини до свята, його очікування – це велика відповідальність, психологічне навантаження для дитини будь-якого віку. Пропонуємо вам поради, які допоможуть підготувати дитину до участі у святі.

Читати далі...

Вплив звуків природи на наше здоров’я

    Сучасне життя наповнене різного роду стресами, з якими людині щодня доводиться стикатися. Стрес може бути викликаний багатьма причинами. Одним з негативних факторів, що впливають на наш організм, є навколишній шум сучасного міста.

Читати далі...

Це цікаво!

    Кожен інструмент і орган нашого організму має свою вібрацію. Якщо знати, з яким інструментом в унісон звучить орган, що збився з ритму, і регулярно слухати музичні твори, а тим паче виконувати на відповідному інструменті музику, пробуджується ресурс боротьби клітини за виживання.

Читати далі...

 

Музика яка лікує

    Щодня ми чуємо музику і навіть не підозрюємо, що звуки можуть допомагати людям при лікуванні різних захворювань. Одним з перших, хто пояснив лікувальний ефект музики був Піфагор. Він стверджував, що музика підкоряється вищому закону (математиці) і відновлює в організмі людини гармонію. А давньогрецький лікар Гіппократ лікував музикою безсоння та епілепсію. 

Читати далі...

Співаємо разом з дітьми

    Кожна людина, народившись, отримує від матінки-природи дорогоцінний і великий дар – музичний інструмент – голос. Деякі педагоги вважають, що саме він здатний стати основою, фундаментом всієї музичної культури людини в майбутньому. Необхідно лише навчитися правильно володіти цим інструментом.

Читати далі...

 

"Звукові пейзажі" світу за теорією Мюррея Шафера

   Вперше проблема звукового оточення постала наприкінці 60-х років минулого століття. Увагу всього світу до цієї проблеми привернув канадський музикант–педагог, композитор, лібретист, художник і письменник Реймонд Мюррей Шафер.

Читати далі...