Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Мини-чат
ОК
Друзі сайтуСтатистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Семінари-практикуми

27 листопада  2014 року в нашому садочку відбувся семінар-практикум для вихователів дитячого навчального закладу на тему «Умови організації трудової діяльності у дошкільному закладі на сучасному етапі». Вихователі Шик О. М., Павлова Л. В. та Кравченко Н. В. висвітлили питання значення та особливості дитячої праці, проаналізували чинники зниження інтересу дітей до праці, розповіли про види праці дошкільників та умови організації трудової діяльності дітей в дошкільному закладі.

Читати далі...

26 лютого 2015 року відбувся семінар-практикум для вихователів дитячого садка «Методичні засади навчально-виховної роботи щодо питань безпеки життєдіяльності». Вихователі Гащенко С. В., Ожеледа К. Г., Силінська Н. І. та Кривенок Н. Ф. розповіли, як сформувати навички безпеки життєдіяльності дитини та організувати роботу з дошкільниками та батьками з питань захисту життя та здоров’я у надзвичайних ситуаціях. Шик О. М. провела тренінг для вихователів «Життєва компетентність дитини та безпека життєдіяльності», метою якого було установити контакти людей один з одним, знайти загальні «точки дотику», сприяти прийняттю кожним з учасників особистої відповідальності за те, що відбувається, активізувати їх.

Читати далі...

Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6 Slide 7 Slide 8 Slide 9 Slide 10 Slide 11 Slide 12 Slide 13 Slide 14 Slide 15 Slide 16 Slide 17 Slide 18 Slide 19 Slide 20

16 листопада 2015 року для педагогів садочка пройшов теоретико-практичний семінар «Патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами народознавства».

Мета: поглибити знання педагогів з організації роботи щодо патріотичного виховання дітей, підвищити професійну компетентність педагогів з екологічного виховання у дошкільному закладі. Удосконалити психолого-педагогічну підготовку педагогів. Сформувати творчий підхід до підбору форм, методів та прийомів реалізації завдань з пізнавального розвитку в усіх сферах життєдіяльності дітей.

1. Актуальність і завдання патріотичного виховання.              

2. Створення умов в ДНЗ для проведення роботи з народознавства.

3. Форми роботи, методи та прийоми подачі знань про традиції українського народу, ефективність їх використання.

Практична частина. Практикум:  «Використання фольклору в роботі з дошкільниками».

09.11.2016 року для вихователів  ДНЗ пройшов теоретико-практичний семінар «Художня література як засіб розвитку комунікативно-мовленєєвих здібностей дітей».

1. Роль читання у житті дітей (міні-доповідь).

2. Методичний діалог: «Роль малих фольклорних форм для розвитку зв’язного мовлення дітей» (круглий стіл)

– роль прислів’їв та приказок у розвитку мовлення дошкільників;

– використання проблемних ситуацій для мовлення дітей;

– методи та прийоми залучення дітей до перлин народної мудрості.

Практична частина. 
Інтерактивні технології розвитку мовлення дітей:

– лексичні та мовленнєві вправи;

– мовленнєві логічні задачі;

– вправи з розвитку мовлення.

27.01.2017 року відбувся семінар-практикум для вихователів «Створення умов в ДНЗ для ефективного здійснення валеологічного виховання».

1. Здійснення виховного впливу на дитину в контексті валеологічної освіти дітей в ДНЗ (міні-доповідь).

2. Характеристика змісту валеологічної освіти дошкільників (міні-лекція).

3. Форми організації роботи з валеологічного виховання (мозковий штурм).

Практична частина. 
Традиції українського народу в практиці валеологічного виховання дітей дошкільного віку (обмін досвідом).

02.11.2017 р. на базі ДНЗ «8 Березня» відбувся семінар-практикум для вихователів середніх груп дошкільних закладів міста на тему «Патріотичне виховання дошкільників з використанням усної народної творчості». До уваги присутніх було запропоновано перегляд парадного заняття «До бабусі на гостину», яке підготувала та провела вихователь Гащенко С.В. та презентація досвіду вихователів з проблеми «Методика використання усної народної творчості як умови виховання патріотичних почуттів дошкільників». Вихователь Кравченко Н.В. провела тренінг з присутніми «Використання усної народної творчості у словниковій роботі з дітьми дошкільного віку». Було дуже цікаво і пізнавально!