Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Мини-чат
ОК
Друзі сайтуСтатистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Творча група

Оптимізація методичної роботи на засадах впровадження технологій особистісно-орієнтованого навчання

Методичні матеріали зібрані, опрацьовані та систематизовані Шик Оксаною Михайлівною, керівником творчої групи вихователів ДНЗ з проблеми «Ейдотехніка для дітей дошкільного віку», вихователем дошкільного навчального закладу Новгород-Сіверського ДНЗ «8 Березня» Новгород-Сіверської міської ради на допомогу вихователям дошкільних навчальних закладів за підсумками роботи творчої групи 2013-2014 н.р.

Читати далі...

15 жовтня 2014 року на базі Новгород-Сіверського ДНЗ «8 Березня» пройшло 1 засідання творчої групи «Організація роботи творчої групи на 2014-2015н.р.» В ході засідання було затверджено план роботи творчої групи і окреслено пріоритетні напрямки роботи щодо зазначеної проблеми. Всі члени творчої групи підготували мовленнєві вправи з використанням інтерактивних методів і прослухали консультацію «Інтерактивні методи розвитку мовлення», яку підготувала  вихователь ДНЗ «8 Березня» Клипко Н.О.

10 листопада 2014 року на базі ДНЗ «8 Березня» пройшло 2 засідання творчої групи на тему: «Роль дидактичної гри в оволодінні граматично-правильним мовленням». В ході засідання вихователі прослухали доповідь «Дидактична гра як засіб формування звукової культури мовлення», яку підготувала вихователь ДНЗ «8 Березня» Силінська Н.І. з добіркою цікавого матеріалу для всіх членів групи «Чистомовки та скоромовки, як засоби розвитку звуковимови у дошкільників» виступила вихователь ДНЗ «8 Березня» Павлова Л.В.

15 жовтня 2015 року на базі Новгород-Сіверського ДНЗ «8 Березня» пройшло 1 засідання творчої групи «Організація роботи творчої групи на 2015-2016 н.р.» В ході засідання було затверджено план роботи творчої групи і окреслено пріоритетні напрямки роботи щодо зазначеної проблеми. За круглим столом всі члени творчої групи обговорили тему «Дидактичні ігри та їх роль у навчанні та вихованні дітей дошкільного віку». З консультацію для педагогів «Сучасні підходи до навчання мовленнєвого розвитку» виступила вихователь ДНЗ «8 Березня» Кравченко Н.В. Вихователь НВК «Дзвіночок» Захарченко Т.М. виступила з доповіддю на тему «Вплив пальчикових ігор на мовленнєвий розвиток дошкільників».

9 грудня 2015 року на базі ДНЗ «8 Березня» пройшло  2 засідання творчої групи на тему: «Формування мовленнєвої компетенції дошкільника в організованій та самостійній діяльності». В ході засідання вихователі прослухали доповідь «Основні вимоги до мовленнєвих занять в системі сучасної дошкільної освіти», яку підготувала вихователь ДНЗ «8 Березня» Силінська Н.І. Вихователь ДНЗ «8 Березня» Павлова Л.В. підготувала виступ про мовленнєву готовність дітей дошкільного віку до школи. З консультацією  для педагогів «Роль батьків у розвитку мовлення дітей. Пам’ятка – порадниця для батьків» виступила вихователь ДНЗ «8 Березня» Шик О.М.

10 лютого 2016 року на базі ДНЗ «8 Березня» пройшло  3 засідання творчої групи на тему «Використання усної народної творчості у розвитку мовлення дітей».
За круглим столом всі члени творчої групи обговорили питання «Види усної народної творчості».

24 березня 2016 року на базі ДНЗ «8 Березня» пройшло 4 засідання творчої групи на тему «Дидактичні ігри та лексичні вправи як засіб розвитку словника дошкільника».
В ході засідання всі члени творчої групи з цікавістю слухали виступ вихователя НВК «Дзвіночок» Захарченко Т.М. «Особливості формування словника дітей в дошкільному віці».
Вихователь ДНЗ «8 Березня» Шик О.М. проаналізувала завдання і зміст словникової роботи в дитячому садку.
Вихователь ДНЗ «8 Березня» Павлова Л.В. провела тренінг для педагогів «Профілактика та корекція порушень мовленнєвого розвитку дошкільників».
Вихователь Шик О.М. підбила підсумки роботи творчої групи за 2015-2016 н.р.